| LolaKissTheGirl a întrebat:

Cine ar putea crede porcariile astea:
http://bravonet.ro/blog/katy-perry-nud/2010/11/11/
Voi ce credeti? Mie mi se pare o prostie totala si o falsificare idioata.

Răspuns Câştigător
| Th3eo a răspuns:

Numai niste loosers ar putea face asta. de ce sa modifici niste poze pentru a pune o persoana in situatii jenante? mai ales ca e vorba de o vedeta si multi o sa o critice pentru ca nu o sa creada ca sunt fake-uri. urasc oamenii falsibig grin

5 răspunsuri:
| βσσblėėŝ a răspuns:

Dalaughing

ai dreptatehee hee
am vazut pozele:dsigur nu-i kattybig grin

| Buh a răspuns:

Păi sunt fake-uri. cel puţin poza a 2-a e fakeehappyşi bustul ei nu este aşa marehappy

whistling

| DeathBat6661 a răspuns:

False rau. FAKE!
Nus adevarate.Se vede imediat ca nu e Kattyhappy
Una dintre poze am vazut-o pe net cu o alta persoana la fatalaughing
Deci FAKEbig grin

| iLovedYou96 a răspuns:

E falsa! ea nu ar face asa ceva! imi dai te rog funda, ca macar ti-am raspuns!

| roben174 a răspuns:

Da e fake! se vede imediat! nu ar face asa ceva!