| PrincessConsuela a întrebat:

Cine are cont pe karaokeparty.com?laughing Care a fost cel mai mare scor si cel mai bun loc la o batalie?laughing Sunt curioasa daca cineva din tarisoara noastra a reusit sa iasa pe 1winking

Răspuns Câştigător
| iness a răspuns:

Eu am reusitlaughing)
cu scorul de 7000. si cevabig grin
dar pe karaokeparty nu trebuie sa canti bine, ci sa canti la fel de sus/jos ca si cantaretul respectiv tongue eu sunt afona oricum... bine nu chiarbig grinlaughing) big hug daca vrei, da-mi add si sa ne bagam la niste battle-uri : futics_xg

2 răspunsuri:
| hellen18 a răspuns:

Cel mai mare scor a fost 8226 si am iesit de multe ori pe 1 sau 2 happy. Daca vrei da-mi add la Ellie1428.

| TakerHacker_3257 a răspuns:

Salut! eu am cont (nu pagină) pe karaokeparty. Cel mai mare scor a fost de 8100 şi da, am fost pe locul 1 la bătălii, de mai multe ori.
Dacă şi tu cânţi, dă-mi add la undertaker.media şi hai să facem un duel de 1 la 1 big grin .