| bumblebee_1862 a întrebat:

Cine are postere cu 30 Seconds to Mars? Va rog frumos! Am cautat peste tot si nu gasesc.Au fost in reviste dar nu am stiut.Va rog cine are! Dau altele in schimb sau le cumpar! Daca nu cu 30 Seconds to mars macar cu solistul si actorul Jared Leto sau macar cu unul dintre membrii trupei...

1 răspuns:
| DenyAmphetamine a răspuns:

thinking nu stiu`tiu... dar poti incerca sa faci tu un poster, pui o foaie in imprimanta, alegi o poza o intorci si ajtepti sa termine de printat happy