| djune a întrebat:

Cine are sa imi dea si mie un cod pentru pleir sa il pun pe hi5 sa imi pot pune lincu de la radiou meu sa mearga cand intra pe hi5 cineva sa cante radio cu stima si respect dj une daaca ma poate ajuta cineva contact pe id meu une.nelu aici pe site am reusit sa mi-l fac http://radi-sinteafovorit.webs.com/ dar as vrea sa mi-l pun si pe hi5 va multumesc astept raspuns

2 răspunsuri:
| Mister5 a răspuns:

Http://programeyahoodownload.tk/ cautal pe admin te va ajuta el se pricepe la din astea

| Mister5 a răspuns:

Http://programeyahoodownload.tk/ cautal pe admin... poate faceti colaborare sau doar te ajuta... e de treabal cautal:D