| crinutzaa11 a întrebat:

Cine are un site pe care pot descarca muzica?

6 răspunsuri:
| lorelai cristinush a răspuns:

Sunt multe, dar cel mai bun mi se pare www.fisierul.ro, dar si asta mai face fite si cateodata nu vrea sa-mi descarce melodii. Mai este unul si mai tare: http://trilulilu-download.info/. Aici trebuie sa intri pe trilulilu sa-ti alegi melodia respectiva si sa copi linkul de sus; iti vor da indicatii iar apoi dai paste; tipul fisierul:audio, video, imagine...si descarci. SUCCES!

| Biutzuca a răspuns:

Insatleaza-ti eMule si de acolo poti sa descarci cata muzica vrei ba chiar filme si programe

| Krysscristinakryss178 a răspuns:

Www.fisierulmeu.ro este un site foarte bun de scos muzica.