| Frau a întrebat:

Cine asculta >eminem:? care e melodia voastra >preferata:? a mea "not afraid":X:X

8 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Si mie imi place mult not afraid:X e favorita mea:X

| loricel a răspuns:

Si mie`mi place "Not afraid", dar si colaborarile cu Rihanna "Love the way you lie part 1, 2"

| zzuzu_8398 a răspuns:

We made you & Beautiful

| Octaviana_9832 a răspuns:

Toate sunt bestiale in special
Not Afraid
Love The Way You Lie
No Love
The real Slim Shady
Beautiful
When I'm gone
Without me
My name is
Smack That
etc...

| 43v3r a răspuns:

Imi place ffff mult melodia lui cu rihanna love the way you lie
O ador:X:X

| MiuuuxD a răspuns:

Toate melodiile lui sunt foarte tari, in afara de "not afraid: si "love the way you lie" imi plac si "real slim shady" sau "ass like that"big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac toate.Fiecare are ceva special si diferit fata de celelalte.Totusi prefer "Seduction".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Talikn 2 myself...not afraid big grin