| simina36 a întrebat:

Cine asculta kpop?

13 răspunsuri:
| Contrast a răspuns:

happy si eu!

| simina36 explică (pentru Contrast):

Vrei sa vorbim pe facebook? din pacate niciunul din prietenii mei nu au habar ce super este kpo-ul si Coreea de Sud

| simina36 explică:

Hai sa vorbim pe FB! din pacate niciunul din prietenii mei nu au habar ce super este kpop-ul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ascult kpop dar nu din cauza melodiei Gangnam Style. Ascult cam de la inceputul anului. Prima trupa de la care am ascultat a fost F(x).

| simina36 explică (pentru anonim_4396):

Vrei sa vorbim pe FB? big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru simina36):

Nu am, imi pare rau.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Ţâţe, Hagi şi maieu!

| LovingAdam a răspuns:

EU!

| KimEunHee a răspuns:

Euuuuuuuuuuuuu!

| simina36 explică (pentru KimEunHee):

Ce trupe iti plac?

| KimEunHee a răspuns (pentru simina36):

Muuuulte big grin Printre preferatele mele se numara Infinite, B2ST, 2PM, JJ PROJECT, SHINee, B1A4, LUNAFLY, C-CLOWN, 2NE1, SISTAR, Big Bang, Super Junior, EXO, TVXQ, JYJ, MBLAQ, Block B, EvoL, Tasty, NU'EST, TEEN TOP, B.A.P, BTOB, TRITOPS, T-ARA, SNSD, U-KISS, A-JAX, 4minute, SS501, ZE:A, CN BLUE, FT ISLAND, iar ca artisti exclusiv solo ar fi SE7EN, BoA, K. will, Ailee. Am spus exclusiv solo, pentru ca sunt mu7lti din trupele de mai sus care tot s-au lansat si solo si bineinteles ca imi place foarte de mult si de ei. Acum ar prea mult sa-i enumar si pe ei big grin Trupele tale preferate? De cand ascvulti k-pop? Eu de vreun an si aproape doua luni si de cand l-am descoperit nu ma mai pot desparti de el ^^ e oficial o parte din mine ^^ te uiti si la k-drame? eu nu am foarte multe in "palmarez" pentru ca nu am prea avut timp, dar le iubesc la nebunie ^^

| simina36 explică (pentru KimEunHee):

SuJu, Big Bang, 2NE1, SHINee, CN Blue, JYJ, ascult de pe la inceputul verii si urmaresc si k-drame!

| SugarSkull a răspuns:

Si eu ascult big grin Ce-i drept nu prea mult, dar imi place.

Întrebări similare