| nonameanca a întrebat:

Cine asculta muzica coreeana? Care sunt trupele voastre preferate? Ce trupe ati mai descoperit in ultima vreme? PS: nimeni nu asculta si trupe mai underground? sad Pacat! sad

9 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Asian Kung Fu Generation se pune?

| Alee_9909 a răspuns:

SNSD(girls generation)
asculta gee, run devil run sau oh. Mie imi plac aceste melodii

| AndyNyappy5 a răspuns:

Eu! ascult SHINee, BigBang, SuperJunior si putin 2AM si 2 PM.

| AndyNyappy5 a răspuns:

Cum adica mai underground?thinking aa am uitat sa-i mentionez pe cei de la Tohoshinki/TVXQ/DBSK...de cand s-au despartit ma simt mai prost asa...ca au fost prima trupa de kpop pe care am ascultat`o.

| casy_5467 a răspuns:

Eu ascult tvxq/dbsk; Shinee, snsd, U-kiss, Kara, Orange Caramel, Ft.Island, Super Junior, 2AM, 2PM

| N_9535 a răspuns:

Fahrenheit si SHE dar sunt din taiwan blushing mie astea-mi plac

| nonameanca explică:

Toti ascultati numai trupe mainstream big grin
eram curioasa daca e cineva care asculta bizniz, untouchable, j'kyun, b-free, basick, junggigo etc.

| nonameanca explică:

Apropo, daca ti-e dor de dbsk asculta jyj happy
jejung, yuchun si junsu sunt mai activi din punct de vedere muzical...decat changmin si yunho

| Vampire_9682 a răspuns:

BigBang.
G-Dragon.
TaeYang.
Mblaq.
Shinee.
B2st.
2pm.
2ne1.
dnt.
snsd.
Kat-Tun.