| gumaa a întrebat:

Cine asculta rock?
toti rockeri sa raspunda. sa vad cati rockeri raspund

Răspuns Câştigător
| Tessa a răspuns:

Eu ascult rock... Vreau sa spun ca a fi rocker nu inseamna doar sa te imbraci in negru, cu bocanci etc. Conteaza sa iti placa genul muzical, nu doar vestimentatia. Am observat ca multe pitipoance se dau mari rockerite pentru a atrage atentia, dar cand te gandesti ca ele asculta numai "Lady BaBa" si nu au auzit de Metallica si multe alte trupe adevarate ca sa le spun asa. Ma desgusta acele persoane...(Nu fac referire la nimeni, vorbesc despre ce am vazut eu pe la mine)

P.S: Sunt total de acord cu AliNm00nwalkeR.

21 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Eu ascult rock, dar nu pot spune ca sunt chiar o rock-erita innascuta. Port din and in cand unghiile negre si bratari cu tepi, dar nu`mi arat lumii intregi genul de muzica pe care`l ascult prin vestimentatie

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Cand o sa mor o sa le spun copiilor mei sa ma ingoape cu o cruce pe piept pe care sa scrie mare THREE DAYS GRACE!

| FackingJungle a răspuns:

Antonia A FI ''ROCKER'' nu inseamna a purta bratari neaparat (sau unghi negre( ok sa zicem ca da, dar nu trebuie neaparat sa te lauzi cu asa ceva)laughing
. da ascult rock.

| JH a răspuns:

Rock on

| roxy_8649 a răspuns:

Sunt pe jumatate rockarita:*:*:*:*

| ascovit a răspuns:

Oooo dahee hee

rock =p~

| roisin a răspuns:

Eu.

| MarryRose a răspuns:

Ascult rock...dar nu orice fel de rocktongue
Majoritatea

| ArcAnna a răspuns:

Eu

| cineva_9298 a răspuns:

Si eu ask rock

| RoCk_4589 a răspuns:

Eoo:X

| PurityBecameBlasfemy a răspuns:

Eu ascult Hanna si Mylei.jos cu rockul!

| gumaa explică (pentru PurityBecameBlasfemy):

AlleLoveSelena :Cu siguranta mai mult de 8 ani nu ai si pentru cunostinta ta generala hannah si miley nu se scriu cum le.ai scris tu si imi pare rau ca iti distrug visele dar selena e o mare proasta deci se potriveste de minune cu justin bieberwinking

| DE3a94 a răspuns:

Eu

| cosminasss a răspuns:

Eu

| miha3Lla a răspuns:

Si eu ascult rock \m/

| vladdumitrescu a răspuns:

Si eu

| Puxy a răspuns:

Si eupuppy dog eyes

| Deniisa_1815 a răspuns:

Si eu ascult rock:X