| METALL2000 a întrebat:

Cine canta mai bine Selena Gomez sau Demi Lovato? funda! kiss

10 răspunsuri:
| AndreeaDiana9999 a răspuns:

Parerea mea este ca minunata Selena Gomez canta uimitor și întrece cu ușurinta pe oricine chiar și pe Demi Lovato.Deci Selena Gomez Căanta mai bine decat Demi Lovato... Fundita?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le-aş ucide cu pietre pe ale tale Selena şi Demi. Deci rămâne Tarja Turunen.

| AndreeaDiana9999 a răspuns:

Parerea mea este ca minunata Selena Gomez are o voce extraordinara chiar si live....eu cred ca Selena Gomez canta chiar mai bine decat Demi Lovato. funditabig grin:*?

| Differentx13 a răspuns:

Demi Lovato.

| Cretinu a răspuns:

Selena Gomez canta cel mai bine fiindca are experienta in muzica si are noroc fiindca :1.e frumoasa, 2. e cantareata, 3.e actrita, are tot ce si-ar dori orice baiat si cocalaru ala de Bieber nu o merita tongue

| Zendaa a răspuns:

Amy Lee :] (if you know what I mean)

| 2NE1cl a răspuns:

Selena

| CautNume a răspuns:

Niciuna dintre ele nu canta.Doar fac playback (si nici atat nu pot).
Deci, si dupa parerea mea, ramane Amy Lee.

| Indestructible a răspuns:

Selena aia nici nu are voce.
http://www.youtube.com/watch?v=vD3QGBPXhu8
Nu sunt fana lui Demi, dar ea macar are voce.
http://www.youtube.com/watch?v=r_8ydghbGSg

| deutzadia a răspuns:

Amandoua canta suuuper bine paarerea mea.Amandoua sunt dragute, actrite, cantarete fffoarte bune.pa:*