| aapanaitescu a întrebat:

Cine canta urmatorul cantec si unde pot gasi melodia:
"Spune-i cand ai sa-l vezi
Ca sunt fericita si mi-e bine
Ca trecutu-i doar a amintire
Sau spune-i ce crezi..."?

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Melodia e foarte veche. Mi-o amintesc, dar nu sunt sigura deloc cine o canta.Stela Enache? Corina Chiriac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca ai sa gasesti pe cel care o canta am cautat pentru tine si n-am gasit, melodia este, ti-a fost trimisa, este pe youtube dar nu scrie cine o canta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Catalin Paraschiv?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este probabil cintecul Denisei Constantinescu, dar cred ca nu vom reusi s-o gasim, sunt in cautarea acestui cintec si eu. Cu respect Elisa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Denisa constantinescu

| aapanaitescu explică:

Pe You Tube se afla poezia (corecta) impreuna cu melodia "You take ny btreath away" care nu are nici-o legatura cu acest cantec.