| princebarbie11 a întrebat:

Cine credeti ca are vocea mai buna dintre :Selena Gomez, Ashley Tisdale, Demi lovato si Miley Cyrus

Răspuns Câştigător
| broscutsaaa a răspuns:

1.Miley Cyrus.
P. S: Nu e dupa preferinte, este dupa voce.
2.Demi Lovato canta si ea bine, dar live ii tremura vocea.
3.Ashley Tisdale, destul de bunicica, avand in vedere ca stie sa faca si live.
4.Selena Gomez... Sorry, e draguta, dar mult prea comerciala. In fiecare melodie, vocea ei suna altfel.
Oricum, toate 4 sunt dragute la prima vedere, dar live se vede totul. happy

71 răspunsuri:
| AlecSSyA a răspuns:

Demi Lovato

| tupac19 a răspuns:

Selena love struck

| claudica a răspuns:

Oh my gooodlaughing) au jucat si astea in 3 filme de pe disney si de acum is mare vedete vai innebunesc cand aud de hannah montana sau mai stiu si eu ce diva aparuta din neantoh go on

| anissa a răspuns:

Selenahappy

| darydemi a răspuns:

Demi si miley
selena si ashley au voce urata

| darydemi a răspuns:

Demi lovato si miley cyrus
ashley si selena nu prea imi plac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez nu are voce.
Cautatzi selena can't sing pe youtube. o sa vedeti dc zic
DEmi are o voce puternica si cea mai buna de pe aici.
Apoi e miley si ashleyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e vorba de ce melodii ne plac sau de cine ne place mai mult dintre vedetele m, 4entionate mai sus!
Parerea mea e ca Demi Lovato canta cel mai bine desi eu o ador pe Cyrus! Selena Gomez n'are nici un live pe youtube sau pe alt site deci nu a tinut nici un concert live! Ashley a incercat ceva dar nici p'asta n'am auzit-o live! Selena si Ashley au un timbru vocal subtire pitigaiat fara putere in voce! Miley canta si ea fenomenal dar Demi is the best...so,topul meu:

1.Demi Lovato
2.Miley Cyrus
3.Ashley Tisdale
4.Selena Gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez dc aaaaa eu sunt sarpey

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena Gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, nu ascult asa ceva, dar daca e sa aleg.hai sa zicem, demi lovatowinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ashley Tisdale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie una imi plc selena gomez dar canta mai bine miley!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus normal demi pe locoul 2 ashley pe locul trei iar selena e varza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi lovato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac toate dar daca te referi la voce o aleg pe demi pentru ca ea are vocea puternica si frumoasa ador pur si simplu vocea ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place de demi lovato si miley cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Miley; x
2.Selena[canta super fain...chiar imi plac melodiile ei]
3.Demi[canta fain in camp rock 2]
4.Ashely[sincer nu am auzit'o niciodata cantand decat in hsm]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez restul is niste tampite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei na cel mai bine canta miley cyrus dupa aceea selena gomez si dupa aceea demi lovato si apoi neconuscuta aia ashley tistale numele ei vine de la cacare
deci:
1.miley cyrus
2.selena gomez
3.demi lovato
4.necunoscuta ashley tistale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez si ashley tisdale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mylei cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez si demi lovati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena Gomez normal e cea mai tare se draguta si buna cantareata din lumea asta mare as putea sa jur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena pentru ca e tare marfa si vocea ei suna mai frumoasa decat orice mai frumos si orcine suna mai bine decat miley