| andreea23_1168 a întrebat:

Cine credeti ca, canta mai bine : miley cyrus, demi lovato, selena gomez, vanessa hudgens sau ashley tisdale?

Răspuns Câştigător
| mmary a răspuns:

Cred ca toate au ceva special si transmit cate un mesaj pozitiv... mie imi plac toate:X sunt frumoase si canta foarte bine.happy insa apropo de vanessa hudgens.ai auzit ca s-a despartit de zac efron.straight face imi pare foarte rau. le statyea foarte bine impreuna insa toate au un inceput... dar si un sfarsitstraight face te pup!:*

52 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Miley(drogata) si selena gomez love struck

| PinkyFlor a răspuns:

Selena Gomez:X

Pa-pa!

| doroteea a răspuns:

Demi happy, dar imi place cum canta si miley happy.

| Ciprian a răspuns:

Mie imi plac mai mult demi lovato si miley cyrus

| PeAcE a răspuns:

Chiar daca nu imi este foarte simpatica, eu cred ca Miley Cyrus canta mai bine dintre cele de mai sus. Imi mai place si de vocea Selenei Gomez!

| Marijuana187 a răspuns:

Miley cyrus si demi lovato.selena e praf, totul fals si celelalte 2 sunt depasite

| alyna a răspuns:

Selena gomez:Xlove struck

| Kerli a răspuns:

Miley si ashley

| ruxi a răspuns:

Demihappy
tu?

| LoOvE a răspuns:

Miley cyrus

| funxhouse a răspuns:

Demi lovato - poate lua note foarte inalte si stie sa se jaoce cu vocea

| Sabwy a răspuns:

Selena Gomez clar!

| Anddrea a răspuns:

Ashley Tisdale si Miley Cyrus happy

| MiyakoSaki a răspuns:

Le ador pe Selena si Ashley Tisdale, canta misto amandoua, dar pe celelalte sa nu le vad ca nu le suport, mai ales pe Miley Cyrus.

| Yumitsu a răspuns:

Sa-ti spun sincer, niciuna)

| Flory200 a răspuns:

Dupa mine...Miley Cyrus, Selena Gomez si Demi Lovatowinking

| Anonime a răspuns:

Miely Cyrus si Demi Lovato!love struck

| ChishyyAlle a răspuns:

Demi si vanessa

| Some0ne a răspuns:

Miley Cyrus :X

| aaaa12345 a răspuns:

Miley cyrus si selena gomez

| Assassins a răspuns:

Mile cyrus

| BringMeTheHorizon a răspuns:

Eu nu cred.sunt sigur ca mai bine canta.bring me the horizon.slipknot breaking benjamin.etc

| FartsMaker a răspuns:

Tiffeny Thornton

| ItDoesntMatter a răspuns:

Demi lovato celelalte nu canta asa de bine live...parerea mea happy

| barzuk a răspuns:

Demi sau Selena big grin

| sw33taly a răspuns:

selena gomez

| SweetCheeks22 a răspuns:

Selena sh Ashley

| anna7_4794 a răspuns:

Cam toate canta bine, dar cel mai mult imi place vocea lui Ashley.

| LoLpoZ a răspuns:

1.Miley Cyrus
2.Demi Lovato
3.Selena Gomez