| i_love_you_and_i_am_cool a întrebat:

Miley cyrus, ashley tisdale, selena gomez, demi lovato, vannessa hudgets sau emily osmet? care este preferata voastra si de ce?

86 răspunsuri:
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Eu o prefer pe Ashley Tisdale, e vedeta mea preferata, deoarece imi place cum canta,... o iubesc love struck Ashwinking

| alecs871 a răspuns:

Dintre toate aceste nume pe cine sa aleg? Cred ca il aleg pe Guta, de el nu se vorbeste asa de mult pe site si nu ma exaspereaza lumea cu intrebari legate de el.

| VladyCristian a răspuns:

Vannessa smug smug smug Seamana cu fosta mea prietena sad

| Andruza a răspuns:

Cea mai draguta este demi, dar miley e cam fitoasa si nu imi place

| Bibuşca a răspuns:

O aleg pe Miley Cyrus pentru ca este o cantareata si actrita talentata si canta foarte bine live pe playback si un afon fara voce poate avea o voce uimitoare prin playback live-ul conteaza iar Miley canta cel mai frumos.Ce pot spune si celelealte canta frumos dar mai bine canta Miley

| powergirl a răspuns:

Toate nu am pot decide toate sunt bune in felul lor

| MoreTime a răspuns:

Observ si fetele ca tot zic: "omgg... edward din twilight e bestialll... cel mai frumos de pe pamantu' asta mic". Raman cascat WTF?
Asa esti si tu acum, ca o fata care viseaza perfectiunea, oricum, nu-i in stilul nostru sa barfim, care fata e mai mistoo? Sa recunoastem, in ziua de azi, pe strazi vezi multe fete foarte frumoase, chiar mai frumoase decat alea. Asa ca, iesi in oras si realizeaza smug

| dadaaaaa a răspuns:

Vanessa si ashley, nu ma pot decide thinking

| mikey a răspuns:

Selena este cea mai frumoasa dintre toate.Parerea mea.
butterfly95 cred ca glumesti Selena are un par ff frumos adevarat este ca fiecare cu gusturile lui doar ca n-are cum sa fiu parul Selenei urat.FII serios, serioasa.

| Laly_4113 a răspuns:

Toate in afara de Selena care are o voce de *** si nu stie sa joace. Dar cel mai mult imi place Miley fiindca are voce buna si e cantareata, compozitoare, scriitoare, designer de moda, dansatoare si actrita (6 talente intr-o singura copila)-a si e si cantareata de pian si chitara. Gasiti tot pe wikipedia despre ea

| i_love_you_and_i_am_cool explică:

Mie im place miley pe locul 1, si imi place si de ashley, este o fata draguta

| .LoLo. a răspuns:

Pai.Selena.pentru ca e fruoasa si anta binehee hee

| axel007 a răspuns:

Toate! canta foarte bine si sunt actrite bune eu unul nu ma pot decide!

| ♥•♂♀♪¶§↑↓→←∟↔▲▼♣♠ a răspuns:

Ashley si miley sunt foarte frumoase. iar eu o ador pe miley fiindca canta foarte bine si se imbraca cool.ashley se imbraca bine si ea. dar cel mai mult imi place parul ei. emily osmet nici macar nu o cunosc iar vanessa hudgens e cam uratica iar demi lovato are un zambet.bleaxbig grin.iar cay despre selena gomez. vaii este dusmanca lui miley:@

| PrincessOfChocollat a răspuns:

Cel mai mult imi plac Demi si Miley pentru ca sunt cele mai reale! Adica Demi canta super, si e mai rockeritza, fata de celalte fete de la Disney, e diferita si admir asta :X Iar Miley mai face ea cateva prostii ca si orice om, dar e mereu cu capul pe umeri, si a facut foarte bine ca a renuntat la Hannah Montana, nimanui nu i-ar conveni sa fie idolul prescolarilor...si plus ca are foarte mult talent!

| ღKittyღ a răspuns:

1miley cyrus
2ashley tisdale
3slrena gomez
4demi lovato
5emily osment
6vanessa
toate au talentul lor si nu pot zice ca miley e imi buna decat vanessa dar miley canta imi bine, este mai frumoasa si nu are fite in cp cum a zis o fata de aici

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Toate in afara de Miley Cyrus laughing are prea multe fite in cap laughing

Iar celelalte imi plac pentru melodiile lor. Mai mult Demi Lovato love struck ii place rock`u ca si mine love struck tongue. Is fete de treabawinking

| butterfly95 a răspuns:

Miley Cyrus imi place pentru ca e mereu cu zambetul pe buze, si pentru stilul ei vestimentar!

Ashley Tisdale imi place pentru ca poarta mereu haine colorate cu teme florale si pentru ca e o actrita talentata!

Selena Gomez pentru ca din cate stiu e prietenoasa, glumeata, fruoasa. Nu imi place parul ei!

Demi Lovato, O ador, e frumoasa, amuzanta. Are gusturi, voce, talent!

Vannessa Hudgets nu prea imi place, desi e frumoasa!

Emily Osmet- http://i210.photobucket.com/albums/bb261/Cheyjh/emily_osment_1182356102.jpg FRUMOASA!

| orlando_7324 a răspuns:

1. Selena Gomez (sunt fanul ei nr. 1! O iubesc canta bine, arata bine si joaca foarte bine)
2. Ashley Tisdale (sunt tot fanul ei nr. 1 joaca bine, arata bine si canta bine)
3. Vanessa Hudgens (e draguta nu prea joaca bine dar e acceptabila)
4. Miley Cyrus (canta bine si este draguta)
5. Emily Osment (nu este genul meu de fata dar e frumusica in felul ei)
6. Demi Lovato (nu imi place cum arata, doar cand nu e in Disney si nu zambeste aiurea si cand e bruneta.Canta binisor)

| avragegirl a răspuns:

Emily Osment.Pentru ca:a ramas la fel chiar daca este vedeta de la 6 ani(nu ca Miley), este adorabila, face tot posibilul sa ramana cu picioarele pe pamant, este talentata(Lilly este the best), si e cea mai frumoasa.

| Elle_4308 a răspuns:

Cred ca Miley Cyrus, pentru ca imi place ca este foarte copilaroasa, pana acum cand a inceput sa se prosteasca, dar imi place ca nu ii pasa ce zice lumea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare are talentul ei, farmecul ei si nu poti alegewinking

by JhOsE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna
ce va place in pana mea la toate "vedetele" astea de la disney

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.miley cyrus
2.vanessa hudgens
3.demi lovato
4.selena gomez
5.ashley tisdale
6. emily osmet[[e cam stearsa.nu stiu de ce ai aduso in discutie]]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Offf... ce intelegeti voi prin fetele astea nu stiu; deci, inteleg ca niste fete pana in 12 ani sa se uite la asa ceva, sa le aiba ca idoli, dar si tu care zici ca esti in clasa a opta? eu cred ca trebuia sa afli ce e muzica adevarata, sa te desprinzi de chestiile astea, si sa ai probleme de adolescent nu de,, copil cu fite`` si nu mai vorbesc ca ar trebui sa pui un mare accent pe cartewinkingwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in orimul rand prietenele ar fi 2 cate 2:selena cu demi cele mai bune prieten, miley si emily, si vanessa cu ashley dar e o problema ca am inteles ca ashley vrea sa il fure vanessei pe zack, dar oricum asta nu conteaza si as schimba miley cu ashley nu cu emily oricum toate sunt foarte bune actrite si cantarete toate:demi, selena, miley, vanessa, ashley, emily sunt foarte dragute si pana la urma fiecare cu talentul lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez, pentru ca este asa cum imi doresc eu sa fiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I love miley cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi lovato...clarwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand e :Emily Osmentwinking...
preferata mea va fi mereu demi lovatolove struck