| Phantasmagoria a întrebat:

Cine e fan Escape the Fate? Stiti cumva unde se gasesc insigne, postere sau articole de genu in Romania?

Răspuns Câştigător
| 985436982 a răspuns:

Eu suuuunt! Pai, prietena aia de care spune allthegoodnamesaregone eu sunt:)) Un prieten mi-a adus din Statele Unite album si tricou, pentru ca nu gasesti in Romania >.<
Postere mi-am scos eu cu imprimanta, iar articole. am trimis eu in Popcorn ceva chestii.
Uite, pentru inceput, poti da like aici http://facebook.com/ETFROMANIA :D

3 răspunsuri:
| allthegoodnamesaregone a răspuns:

Si eu ii ascult si imi plac piesele lor.In Romania nu ai sa gasesti nimic cu ei, am o prietena care a cautat, nu a gasit in Romania si si-a luat din America parca. Btw, chiar azi au avut un concert in Italia =)

| allthegoodnamesaregone a răspuns:

@disconnected: Nu te-am uitat : >

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Ai iubesc.au niste melodii faine