| JuriQuinn a întrebat:

Cine e fan Kellin Quinn? Eu sunt ♥

2 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Habar nuaveam cine-i Kellin Quinn ăsta până să pomenești tu de el. Dar am căutat pe youtube.
A trebuit să schimb vreo 3-4 clipuri să-mi dauseama dacă-i băiat sau fată. Bine, la halul metrosexual în care arată presupun că i se întâmplă des ca lumea să nu-i ghicească sexul din prima.
Dar după ce a început să cânte (cântat e mult spus, că ori plângea ori urla) iar m-a băgat în ceață. Nici pisica mea nu mâțâie așa feminin când își mai prinde coada la ușă.
Dar cam asta îți trebuie în ziua de azi ca să fii fanul mimozelor fără buletin. Aspect de homalău și voce cât mai pițigăiată. Și să fii într-o trupă ce cântă o muzică oribilă și neascultabilă.

| pisicutzza990 a răspuns:

Saitul acesta nu este pentru a scrie ce iti place tie si ce nu-ti place.Aici pui intrebari, in caz ca ai o problema sau o dilema, legat de seriale sau de orice altceva.