| anonim_4396 a întrebat:

Cine e fan Marilyn Manson? (vreau id'uri de mess ale fanilor)winking

8 răspunsuri:
| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Eu sunt fan, dar daca vrei id-ul meu da-mi un mesaj privat.

| AndreiAlexandru36 a răspuns (pentru AndreiAlexandru36):

M-am razgandit! laughing soundofthesun. 2011@yahoo.com. Marilyn Manson sunt printre unii din cei pe care ai ascult sa stii!

| KidoSmart a răspuns:

Sunt fana 100% marilynmanson_revolution

| virusel a răspuns:

Eu is mareeee fan,, daca pot sa zic asalaughing)dupa parerea mea ii cel mai tare artist. id-u meu ii v_virusel

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai, eu sunt fan Marilyn Manson din 2006happy, am 14 ani acumlaughing, prin 2007 m-a influentzat sa ma amkiez ca el, dar m-am lasatwinking, in fine, id meu:ionut_mansonbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi se pare in acelasi timp genial si ciudat.
Sunt fan M. M. \m/
weird_stress happy

| Dasty_9651 a răspuns:

Blackbackcross... daca nu era marilyn manson eu nu sitam in prezent cei aia metal laughing

| Stranger_7368 a răspuns:

Little.insane13