| METALL2000 a întrebat:

Cine e mai draguta si canta mai bine Selena Gomez sau Miley Cyrus? Funda! love struck

Răspuns Câştigător
| HermioneLove a răspuns:

Mai si intrebi?!
Normal ca Selena Gomez e cea mai tare! Miley imi place doar putin dar pe Selly o ador! Adica Miley prea isi da aere de diva...se imbraca goala, pozeaza nud si se mai si drogheaza! Totusi...melodia aia ''The Climb''ramana in clasamentul meu de melodii preferate! Nu mai ma satur de ea! Pur si simplu o iubesc! Selena are melodii mult mai frumoase si super ca a lui Miley cu toate ca cea a lui Miley le intrece pe cateva din a Selenei!
Dar oricum aleg Selena!

9 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Mai draguta e Selena... iar cu cantatu, niciuna :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai draguta e... Selena.

| LostInHell55 a răspuns:

Buna! Mai draguta este Selena Gomez si Miley Cyrus canta mai bine.Parerea mea:*! Fundita?puppy dog eyes

| Schwarzz a răspuns:

Ambele sunt urate, si ambele canta ca naiba.

| Kisie a răspuns:

Buna selena Gomez este mult msi frumoasa ca Miley si canta si mai bine decat ea nu ca as avea ceva cu Miley si ea canta destul de bine dar mai mai frumos canta Selena parerea mea. Funda?

| PusyKat a răspuns:

Stiu o melodie in care canta ambele, se numeste Sent it on...

| PusyKat a răspuns:

Send it on *

| Stefan_Manuela_1975 a răspuns:

Selena evident adica miley e o drogata si o c***a si se machiaza mai strident fata de selena care e mai naturala dupa parerea mea nuju ke vo place voua la aia(miley cyrus) poate pentru ca se inbraca pe jumatate goala pe scena laughing sau ce? Ma rog nu am nimic cu ea da ma enerveaza unu ca spun ca e mai frumi decat selena.Te pup papa kiss