| Maryus_7746 a întrebat:

Care este mai draguta dintre:

Selena Gomez
Miley Cyrus si
Demi Lovato?

10 răspunsuri:
| Alexandra_8894 a răspuns:

Parerea mea este ca Miley Cyrus este cea mai draguta dintre cele 3. Are ceva ce te atrage laughing))). Dar si Selena este o fata foarte frumoasa. De Demi nu stiu ce sa zic, ea ocupa cam ultimul loc in clasament. happy

| Iulissa a răspuns:

Pai normal ca Selena Gomez sau cum imi place mie sa ii spun "Sell" sau "Selly"

| Diana3 a răspuns:

Selena Gomez

| Katakito a răspuns:

Miley!

| Sellena_4766 a răspuns:

Cred ca Selena, chiar daca initial nu imi place de niciuna.

| moniii5 a răspuns:

Mmmmmmm selena gomez

| Anneh a răspuns:

Pai,mie imi plac toate trei, Selly e draguta, buna actrita/muzica love struck si celelalte doua la fel Miley : si Demi love struck.Deci sper sa nu se supere cei "Anti Miley" sau celelalte doua.Mi-e imi plac toate.Sunt foarte tari!^^Nu vreau certuri sau ceva de genu cum uni sunt anti...sau anti.Aceasta este parerea mea, nu am preferata, toate imi sunt "idoli" la Hollywood:d si as spera sa ajung candva ca ele:*!

| WhyIsTheWordSoBad a răspuns:

Toate sund adirabile dar cel mai mult imi place Selena Gomezhappy

| karinutzza a răspuns:

Miley Cyrus.normal.