| CokoStar a întrebat:

Cine e mai varză Justin Bieber sau Cody Simpson?

Răspuns Câştigător
| OnutsaXD a răspuns:

Eu cred ca este mai varza justin bieber, pentru ca are 17 ani si are o voce de fata ( parerea mea) si daca nu ai sti ca are 17 ani ai crede ca e un copil de 9-10 ani daca te-ai lua dupa fata.
Cody Simpson are 14 ani si are o voce mai apropiata de a unui baiat la varsta lui, plus ca mi se pare ca o voce mai buna decat cea a lui Justin Bieber si stie sa cante si la un instrument.

15 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Cine e Cody Simpson? Nu am auzit de el, dar cu siguranţă nu îl întrece pe Bieber.

| Atotstiutorul a răspuns:

Carmen Serban

| dumyStar20 a răspuns:

Amandoilaughing))

| andragrigoras2000 a răspuns:

A doua varianta.zic asta ca de ala n-am auzitlaughing

| Schonel a răspuns:

Sincer acum, Cody Simpson

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Analiza lu Justin Ciuperci.
Justin=vine de la un termen cocalaresc
Bieber=este folosit numai in istoria "Cocalaris grouplaughing)".
rolling on the floor)
Iar, Cody mi se pare superhappy

| SoSo_6077 a răspuns:

Amandoi sunt varza!

| DaNaDoT a răspuns:

De al doilea n-am auzit, dar Justin Bieber e de neintrecut in ''verzosenie''laughing

| silvia3333 a răspuns:

Justin Bieber clar nu este decat un baiat cu o voce pitigaiata si de fata care se crede un mare cantaret.Nu stiu ce vad toate fetele la el

| LittleMissCupcake a răspuns:

Justin e mai varza.Are voce de o fetita de 10 ani.laughing

| printessita a răspuns:

Cu siguranta cody e mai varza

| aleeee_8969 a răspuns:

Eu zic, ca niciunul nu e mai varza ca noi laughing au bani, au faima... ce le mai trebuie? eu una nu cred ca sunt varza. Oana, poate ca tu ai ascultat melodiile lui Justin Bieber de acum 3 ani. Asculta o melodie recenta ( mai ales Won't Stop in care canta RAP) si ai sa vezi ca nu are voce de fata, iar in legatura cu faptul ca ''e copil de 9-10 ani daca te uiti la fata lui '' pot sa zic ca nu te-ai mai documentat de mult. Cauta pe google noul look al lui Justin Bieber si vei vedea cat de mult sa maturizat, si ca arata ca un adolescent de 17 ani, nu ca un copil de 9-10 ani. Oana, tot tie mi te adresez, ai spus ca Cody Simpson canta la un instrument. Justin Bieber canta la 4, si a invatat singur sa cante la ele, fara profesor. Imi place si Cody Simpson, are o voce buna. ORICUM, EU ZIC CA NU SUNT VARZA NICI JUSTIN BIEBER NICI CODY SIMPSON!

| candyoficial a răspuns:

Justin Bieber.happy Cody isi compune melodiile singur, Justin nu face nimic singurel, in schimb conduce ditamai bolidu'. oh go on

| Yonut_8317 a răspuns:

Justin