| Daaianna a întrebat:

Va place de Cody Simpson?tongue Cine credeti ca e mai frumos, el sau Justin Bieber?:X

18 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Niciunul...
aoleu nu v-ati mai saturat sa va repetam intruna ca nu ne plac vedetele astea...prea copilarose.(vorbesc in numele celor de-acord cu minetongue)

| TeoPT a răspuns:

Nu sunt fata deci nu iti raspund la intrebare.

Dar vreau sa imi dau cu parerea in legatura cu ceva: Cody Simpson isi scrie singur melodiile, Justin Bieber e doar un copil rasfatat cu mii de oameni in spatele lui. fara acei oameni ar fi un nimeni.

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Cody Simpson?! Ala cine mai e?laughingDaca e asociat cu Justin Bibar, nu-mi placehappy

Răspuns utilizator avertizat
| Mony a răspuns:

Cody Simpson happy e mai frumos, mai dragut
Justin e tare prost la 17 ani el vrea sa se insoarelaughing

| Licurici_1572 a răspuns:

Justin Bieberlove struck
il adorhappy

| andrutzakiss a răspuns:

Nu pot sa iti raspund deoarece amandoi sunt frummy si nu pot alege dar nu conteaza cine e mai frumos conteaza sa cante in continuare amandoi (p.s justin mi se pare mai tare putin ):*

| darikscumpik9 a răspuns:

Justin bieber

| Bombonicăăăă a răspuns:

Parerea meah este ca Cody este mai talentat ca Justin adica.Cody isi scrie singur melodiile... poate nu re atatia mii de fani ca Bieber...dar sigur il intrece deoarece Cody canta mult mai bine ca el.plus,fetele sunt inebunite dupa noile staruri mai ales daca is bunaciuni laughinglaughing deci Cody.raps meu

| `:x. ZuZu. a răspuns:

Cody Simpson laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieber cu siguranta, dar sa-l vedem si pe Cody la 16 ani... si facem atunci o comparatie smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieberlove struck logik

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place mai mult cody simpson decat justin bieber
caod canta super
si justin canta frumos dar cody inl intece
oricum justin e un copil rasfatat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoi sunt draguti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieber este cel maifrumos baiat.il ador

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoi imi plc sunt la fel de mare fan

| candyoficial a răspuns:

Cody Simpson.happy. Sora mea are un forum cu el, singurul forum din Romaniasi ar fi foarte mandra daca v-ati face cont. cine vrea: candy. xd96, datii add.