| ZoeyMe a întrebat:

Schimb postere cu Kesha, Justin Biber, Tokyo Hotel, Miley Cyrus, Selena Gomez, Katy Perry, Rihanna, Jonas, Lady Gaga, Britney Spears, Anahi, Poncho, Belinda pe postere cu Paramore, Twilight sau Harry Potter.

Răspuns Câştigător
| twilightsaga a răspuns:

Schimb eu.Imi dai ID-ul tau?

21 răspunsuri:
| ZoeyMe explică:

Sunt din reghin(jud.mures)

| ZoeyMe explică:

Cine ii din Reghin ii fac schimbu'.

| ILoveTokioHotel a răspuns:

Katy perry in schimbul kehsei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu justin biber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cu twilight si eclipsa si new moon cu tonele deci as vrea cu kesha justin bieber lady gaga selena gomez rihanna si britney spears

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cu twilight si eclipsa si new moon cu tonele deci as vrea cu kesha justin bieber lady gaga selena gomez rihanna si britney spears id-ul meu e mry_dumitrache

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cu harry poter si multe cu eclipse in 3d sau normale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea cu selena gomez, kesha si miley cyrus am in schimb sa i-ti dau postere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau postaru cu belinda. ce vrei in schimb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau cu justin Bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa faci schimb de postere? ai inebunit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am postere cu Twilight, Lady gaga, Selena Gomez, Katy Perry, Rihanna si cu Kesha in schimbul cu Justin Bieber si Miley Cyrus:X id meu este alexxa_alla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna imi poti da id-ul lui justin biber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt de acord!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da vreau eu contacteazama la id-ul ama_toda97, cu harry potter si twilight vb pe mess ca am sa-ti dau la schimb

| miyavi7 a răspuns:

Eu am colectii mari cu multi artisti. daca imi dai o adresa de mail pot sa-ti trimit poze.
japonia7@yahoo.com

| andalutza a răspuns:

De unde esti? poate facem un schimb ca parca aveam un poster cu Twilight. te intereseaza? daca da sa stii ca sunt din targoviste sa lasi un mesaj aici

| screamer95 a răspuns:

Am cu Marilyn Manson...am nevoie de poster cu TH

| twilightsaga a răspuns:

Schimb eu.ID meu ii twilight.saga5

| FeTiZaDuLcHe a răspuns:

Iti dau postere cu Tokio Hotel si Harry Potter in schimbul posterelor cu Justin Bieber, Kesha si Selena