| Bubu_Bubu_1990 a întrebat:

Cine este fan BrokenCyde? si ar dori sa avem macar un concert in Romania cu eibig grinhappy
Se7en canta >marfaahappybig grin:

Răspuns Câştigător
| Mockingbird a răspuns:

Nu prea ma incanta vocea lui Se7en adica sunt multi cantareti care canta mult mai bine insa un lucru stiu sigur ca arata super bine.
http://www.youtube.com/watch?v=qgIK0EceS2g
Ascult Brokencyde insa nu sunt fan, tot ce pot sa spun este ca ador stilul lor. Cat despre un concert in Romania, chiar mi-as dori sa-i vad si sa-i ascult live, ar fi interesant si cred ca e posibil sa vina si prin tarisoara noastra, nu stiu daca se vor vinde biletele dar e posibil sa vina