| MaryaLovGD a întrebat:

Cine este idolul vostru? Dau funda daca se regaseste macar unul din ai mei in raspuns.

Răspuns Câştigător
| xxdrgn a răspuns:

Buna!^^
Nu am doar unul, idolarizez mai multe persoane, iar de la fiecare in parte iau ceea ce e mai bun si incerc sa construiesc persoana care vreau sa fiu: Kwon JiYong, Yoon DooJoon si Shin Dongho. ^^
Ti-as spune si de ce, dar n-ai prea intrebat asta. big grin O zi frumoasa sa ai!

24 răspunsuri:
| Wut a răspuns:

Tupac

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Phoebe Tonkin, Kat von D.

| Wøodenpints a răspuns:

Ceva-mi spune că idolii tăi sunt nişte coreeni penibili.

| MaryaLovGD explică (pentru Wøodenpints):

Nu e asa.

| MaryaLovGD explică (pentru Wøodenpints):

Si chiar daca ar fi asa, fiecare cu gusturile lui. Nu trebuie sa fii ca toti ceilalti. Asta inseamna ca nu mai esti original.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MaryaLovGD):

2NE1 nu cântă K-pop? Nu sunt coreeni? ( Wikipedia ) Deci, Wooden are dreptate. Nici părul roz de la avatarul tău nu minte.

Kurt Cobain, Layne Staley, Eddie Vedder, Freddie Mercury, Slash, Jimi Hendrix, Tomi Joutsen, Marco Hietala, Tarja Turunen, Anette Olzon, Dave Mustaine, Phil Anselmo, Chuck Billy, Angus Young, Axl Rose, Gary Moore, David Gilmour. Cam ăştia sunt în cazul meu.

| MaryaLovGD explică (pentru anonim_4396):

Uau si eu mai multi. Si ba da, 2NE1 e o trupa coreana, dar una e sa-ti placa si alta e sa-i ai ca idoli.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MaryaLovGD):

"Idioli" e mult spus. Nu idolatrizăm o persoană în adevăratul sens al cuvântului. O apreciem doar.

| Aneurysm a răspuns (pentru anonim_4396):

Marry me!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Aneurysm):

Ăăăă..nu. Nu îmi dă legea voie, că n-am 18 ani. Şi nici ţie. laughing

Am uitat de Chris Cornell şi Sebastian Bach.

| Aneurysm a răspuns (pentru anonim_4396):

Da am 19 ani...

Mint de-ngheaţă apele.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Aneurysm):

Ştiu( că minţi de îngheaţă apele ).

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Hugh Laurie a.k.a Gregory House din serialul House M.D.
Şi poate şi Mircea Badea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MalleusMaleficarum):

Ce-mi place House! Hugh Laurie e genial.

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru anonim_4396):

Well, hello there, om cu gusturi şi apetit pentru ironie, sarcasm si boli autoimune.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MalleusMaleficarum):

And it's never lupus.

| Raynn a răspuns:

Gary Moore, Steve Vai, Yngwie Malmsteen, Eddie Van Halen, Joe Satriani, Freddie Mercury, Frank Zappa

| MaxEnergyzed a răspuns:

Mie imi plac multi precuum:Shakira,Kesha,Michel,JB,Selena Gomez,Puya,Guess Who,Grasu xxl,Jesse J,Rihanna, Rita Ora, N. Minaj, Chris Brown, Pitbull...happy

| 2NE1cl a răspuns:

G-dragon

| MaryaLovGD explică:

Ok, va trebui sa dau funda si nimeni nu a zis nici macar unul din idolii mei, dar voi alege pe cineva. Si idolii mei sunt : Amy Lee, Celine Dion, Johnny Depp si Jessica Alba. Ar mai fi si altii dar aia sunt mai vechi si nu prea i-am mai vazut si de asta. Scuze pentru ceilalti, nu-mi place muzica house cum nici la altii nu le place muzica coreana sau altceva, fiecare cu gusturile lui si dupa parerea mea nu trebuie sa judeci doar pentru o poza sau altceva. In fine, ma bucur ca aveti idoli si de unii am auzit si eu. Sa aveti o zi frumosa.

| mocanustefan a răspuns:

Connecte-r taio cruz si florida