| iiGabytsa a întrebat:

Cine estie niste melodii misto de muzica gen:miley-stay, miley-who own's my heart,...:*love struckcine are ceva de comentat sa nu-mi trimita pe privat, ca nu stiubig grin

Răspuns Câştigător
| TeO_3022 a răspuns:

Sti, eu nu as sta pe TPU daca abia am invatat sa citesc... dupa mine, tu de visezi ca fiind cea mai buna prietena a lui miley...deci dupa mintea mea tu nici nu sti sa te dai pe bicicleta
uite niste melodiisadmiley cyrus)robot, fly on the wall, can`t be tamed, see you again(acestea imi plac happy

2 răspunsuri:
| TeO_3022 a răspuns:

Mai stiu una:Hannah Montana feat. Iyaz-Gonna get this/tihs boy that girl

| iiGabytsa explică:

Si sa nu fiti nerespectuosihappynu neaparat miley