| paulici09 a întrebat:

Cine imi da o lista cu muzicile urmatoarelor vedete : a) Alexandra stan b) Inna c) Antonia d) DeliaMatache

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| bbxbeibiiii a răspuns:

Alexandra Stan-lolipop, one milion, mr. saxobeat, show me the way
Inna-wow, endless, un momento, club rocker, sun is up, 10 minutes, amazing, deja vu, love, hot
Antonia-roses on fire, morena, marionette, pleaca, shake it mamma, hit'em up girl
delia-aprind-sting, atat de fericita, baby, 4). Delia - Ce Vor De La Mine
5). Delia - Doar Un Joc
6). Delia - High
7). Delia - Imi Dai Fiori
8). Delia - Iubire Interzisa
9). Delia - I Wanna Get You
10). Delia - Lacrimi Pentru Tine
11). Delia - Ochii Tai
12). Delia - Parfum De Fericire
13). Delia - Simt
14). Delia - Sufletul Meu
15). Delia - Timpul Nu Poate Fi Oprit
16). Delia - Tipa!
17). Delia - Vara Asta
18). Delia - Vreau Sa Te Simt Aproape
19). Delia - Ziua Ta, dale, omadeo

| MyPassion a răspuns:

Inna-endless,love.hot,amazing,never,un momento, oare, sun is up,in my life, club rocker,senorita,on and on,dancing lambada,/ Alexandra Stan:lollipop, get back, mr saxobeat,one million,show me the way,crazy,ting ting,/Antonia:pleaca, shake it mamma,marionette,morena,deep in love,the game, /Delia Matache:dale, parfum de fericire,ziua ta, listen up, omadeo, ochii tai, vara asta, secretul mariei.

| MaRy0o a răspuns:

Muzicile nu cred ca o sa ti le dea cineva pentru ca nu exista muzici...doar melodii! Daca vrei sa afli toate melodiile este foarte simplu..scri discografie +numele artistului pe google!