| yonwzza a întrebat:

Cine imi da si mie niste site-uri cu jocuri online cum ar fi metin2 plzzz la cel mai rapid dau fundita:*

4 răspunsuri:
| gabriela0744 a răspuns:

In afara de ourwold care este super, mai este si Vside, dupa parerea mea amandoua sunt ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai stiu cateva jocuri cu cont:stardoll, supersecret, club penguin, pandanda... eu laastea am cont sper sa fiu de ajutor

| DeeA_6936 a răspuns:

Buna!
Eu ma joc de 1 an jumate metin2.ro
Daca vrei si uh sa il joci intri pe : www. metin2.ro pentru detalii id de mess: cris14_cris