| Devil2012 a întrebat:

Cine imi poate da detalii despre trupa brokencyde?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Trupa Brokencyde este formata din poponari,este ascultata de poponari, si tot ce poarta insemn Brokencyde, de la cel mai celebru membru de trupa, pana la ultimul fan, nicio flegma nu merita.Chestia asta, Brokencyde, face de rusine muzica.Treci la ceva mai bun, asta daca nu-ti explodeaza urechile: http://www.youtube.com/watch?v=lCvQWe3kZ7A&feature=related

| Vegah a răspuns (pentru Dumnezău):

De acord, căcatul ăla de trupă nici nu merită să se numească trupă, nu fac muzică. Detaliile despre "trupa" asta ar fi nişte cuvinte care probabil sunt interzise pe site şi o să iau ban dacă le scriu. Btw, Eluveitie sunt foarte tari.

| Cristianne a răspuns:

Http://en.wikipedia.org/wiki/Brokencyde

oh,uite,am găsit asta căutând pe Google!