| HimoSsa a întrebat:

Cine imi poate da partutura intreaga la pian pentru cintecul _Lil Wayne feat. Bruno Mars - Mirror._?! Am nevoie urgentsad
Dau _Fuuuuunnnnndddddaaaa!♥

Răspuns Câştigător
| frumusikgirl1 a răspuns:

Incearca sa faci si un negativ pe calculator..sau sa folosesti unul deja facut. Asa nu v-a mai lipsi nimic sau iti vei da seama ce lipseste.

4 răspunsuri:
| frumusikgirl1 a răspuns:

Nu multi sunt cunoscatori de muzica, si mai ales de pian. Iti sugerez sa intri pe un site special de partituri si sunt sigura ca vei gasi partitura de care ai nevoie. Eu asa procedez la chitara, doar ca nu intru pe site de partituri, ci pe site de acorduri. Succesc.

| HimoSsa explică (pentru frumusikgirl1):

Da deja sunt constienta de chestia aceasta, insa asta e o piesa mai speciala si am nevoie de ceva cit mai coincis!♥

| frumusikgirl1 a răspuns:

Hmm..atunci incearca sa scrii tu partitura. Presupun ca stai bine cu teoria din moment ce ai cerut o partitura, si asa va suna exact cum iti doresti + ca va fi si mai speciala pentru ca tu insuti ai facut partitura

| HimoSsa explică (pentru frumusikgirl1):

Deja o am facuta dupa ureche insa mi-ad dorio in la bemol major desi as puteao so transpun insa ceva parca ii lipseste.):

| frumusikgirl1 a răspuns (pentru HimoSsa):

Incearca sa faci si un negativ pe calculator..sau sa folosesti unul deja facut. Asa nu v-a mai lipsi nimic sau iti vei da seama ce lipseste.