| gabriela007 a întrebat:

Cine imi poate da un link care sa mearga pentru a downloada melodia Lena -Satellite ( melodia Germaniei de la Eurovision). Daca nu este link, puteti sa-mi dati melodia pe mess gabriella_mady12. Multumesc :*

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Brotacelu a răspuns:

Vorbesti serios? Ti-a placut melodia sau zici doar sa fii fita ca ai melodia?
Descarc-o si tu de pe youtube cu youtube downloader sau www.mfvs.ro

| Brotacelu a răspuns:

Bai nu va mai lasati id-urile peste tot si apoi spuneti ca de ce sunt sparte
@Shine initialele tale sunt I M P, asta ca sa nu spun numele complete plus locatia din nordul tarii, corect?
@madygaby tu tot din nord esti! corect? si ai peste 14 ani [asta ca sa nu zic fix cat ai ]

deci, NU MAI VA LASATI YIM PESTE TOT!

Răspuns utilizator avertizat
| Luv you a răspuns:

@Brotacelu: Ia zi fix ce varsta are ca oricum nu are peste 14 asa ca nu te mai sparge uh in figuri ca nai dreptate. O cunosc pe madygaby, ii varamia si stiu mai bine ca tine ce varsta are si nai dreptate

| Luv you a răspuns:

@Brotacelu: Ia zi fix ce varsta are ca oricum nu are peste 14 asa ca nu te mai sparge uh in figuri ca nai dreptate. O cunosc pe madygaby, ii varamia si stiu mai bine ca tine ce varsta are si nai dreptate. Si daca a vrut sa-si lase idul carei faza? Daca te deranjeaza nu te uit si gata