| russiangirl_2817 a întrebat:

Care este cea mai buna melodie de la Eurovision anul acesta? Si ce parere aveti de melodia Germaniei?

4 răspunsuri:
| alecs871 a răspuns:

A lu` Salam, dar din pacate nu a fost ales sad, sa tinem un moment de reculegere pentru el. straight face

| meliomeli a răspuns:

Scz. dar mi-e nu mi-a placut dar mi-a placut castigatorul si Turcialove strucklove strucklove struck

| Gween a răspuns:

Pai. in primul rand parerea mea este ca melodia cu care vom participa nu e prea buna. daca ar merge trupa Zero eu cred ca am realiza mult mai multe. dar speram ca va fi bine

| shortcake a răspuns:

Nu stiu care e cea mai buna, nu le-am ascultat pe toate, dar chiar imi place melodia cu care va participa Ro happy.