| andreeadragutza22 a întrebat:

Cine imi poate spune si mie de unde pot sa iau un program in care sa modific versurile si sa pot sterge versurile si sa ramana doar refrenul cine stie va rog ajutati-ma am mare nevoie de un program asemanator

3 răspunsuri:
| Magnific a răspuns:

Nu te exprimi bine.cum adica sa stergi? versurile in text sau sa stergi o parte din melodie si sa ramai cu referenu atunci cand canta?

| stick a răspuns:

AUDACITY - il poti descarca de aici : http://www.softpedia.com/......city.shtml - face exact ceea ce vrei tu si chiar mai multe si e free:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Explica mai clar ce doresti sa faci daca vrei un raspuns!