| Simple Girl:X a întrebat:

Stiu ca se poate sterge o poza de pe hi5 si comentariile sa ramana! Dar problema e ca nu stiu cum sa fac asta! Cine stie? pls ajutati-ma:!

4 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu cred ac se poate happy Daca ai sters poza automat se sterg si comentarilewinking

| Instinkt a răspuns:

Nu se poate

| danaalexandra00 a răspuns:

Eu stiu ca daca ai hi5 de mai mult timp [ceva ani], chiar daca stergi poza comentariile raman undeva...insa la noua versiune nu mai e asa...sad

| lavi_2163 a răspuns:

Pai dai acolo la poza si deasupra ei este 'Stergere fotografie' smug. si se sterge pozastraight face