| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate supne unde am putea sa vedem interviul integral luat de oprah winfrey lui michael jackson in 1993, mie si prietenei mele ni s-a spus ca ar fi un interviu interesant si prietena mea fiind studenta la psihologie vrea sa il vada deoarece incearca sa analizeze viata lui. Stie cineva unde putem vedea acest interviu? Am incercat p youtube insa nu este tot nu putem sa il gasim integral? Multumesc

1 răspuns:
| pypa007 a răspuns:

Uita-te aici gasesti http://www.bestmusic.ro/......-21079-l-1