| Neighborhood a întrebat:

Cine imi recomanda si mie un program de facut un mic clip din poze... eventual cu o melodie pe fundal? In afara de Movie Maker... happy Funda

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cel mai usor program de facut slideshow-uri este -> PICASA 3.8 - http://picasa.google.com/thanks.html Are interfata in limba romana si este cel mai usor program de editat poze si facut videoclipuri (slideshow). Dupa instalare da click pe ->''Creati''->Film->Din selectia ->aici incepi sa creezi un film. Succes!

| Takocska a răspuns:

Power point