| qwervlad a întrebat:

Salutare, doresc sa fac un video in care sa pun poze si o melodie de fundal. imi puteti da un exemplu de program in care pot face chestiile astea? in afara de windows movie maker. big grin

1 răspuns:
| avrika07 a răspuns:

Pinnacle Studio
Adobe After Effects CS5(foarte greu)
Sony Vegas Pro 9 sau 11
Format Factory 2.60
Uite şi aici sunt multe bune: http://savedelete.com/best-free-windows-video-editing-software.html
-Cel mai usor este cu PICASA 3.8 -------------------------------------------------------------------Eu folosesc Pinnacle VideoSpin