| Ancutzica_1406 a întrebat:

Cine imi spune cele mai noi piese a lui Puya primeste funda :X!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai acum in 2010 a scos o melodie cu Fely si se numeste vreau sa te sun.
a mai scos o melodie in kolaborare cu alex care se numeste : American Dream.
sisu si puya - eu cand vreau sa fluier fluier.
puya - al saselea simt.
Puya feat. Karie & Yolo - Supa Girl :X
Sonny Flame Ft. Puya - Bring the fire
La Familia - Cine a zis ca e usor
Puya si Alex-Sus pe bar remix.
si mai e un remix misto Puya - Sus Pe Bar (DJ Zet Pumpin Remix)winking

sper ca te-am ajutath

7 răspunsuri:
| Mentaaaaa a răspuns:

Nu prea au mai aparut dar iata ceva care sigur iti va placea: http://www.youtube.com/watch?v=FtPRt87F1UM

| Maryse a răspuns:

American drim

| XLittleGirlX a răspuns:

Mai este una care o stiu si eu si o am pe calculator puya feat connect-r- Americandrim

| BuBuLetS a răspuns:

Cea mai noua melodia a lui Puya este "americandrim"!
Alte nu stiu`!
Funda?

| dreamword a răspuns:

Puya -americandream