| xNoNaMe a întrebat:

Cine imi spune cum se numeste melodia care incepe la Total Overdose atunci cand aprinzi jocul, melodia e in spaniola parca... Dau funda cine imi zice cum se numeste!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ha! ma bucur ca-ti place delincventule, Delinquent Habbits.Gasesti albumul in orice magazin de muzica sau comanda online.
Piesa "return of the trees".

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru devilwarYurI):

Http://www.youtube.com/watch?v=2_5nCgAXIYU
Ca si asta de altfel, sunt multe piese bune, dar hai sa evitam cuvantul "smecher" in muzica.Eu zic sa-l lasam manelistilor...

Răspuns utilizator avertizat