| DarkShina5566 a întrebat:

Cine imi spune si mie melodii cantate de cei din Pariu cu viata? Ma refer la melodiile acelea foarte triste.

4 răspunsuri:
| RoxYuuKikyo a răspuns:

"Goodbye my lover"
"Nu e nimeni pe drum"
"I don't wanna talk about it"
"Vine o zi"
"Am invatat sa lupt"
"Antidrog"
"True colors"
Funditssa? puppy dog eyes

| Cenusareasa09 a răspuns:

Vlad Gherman si Cristina Ciobanasu-Goodbey my lover- www.youtube.com/watch?v=KIkTFgceHUc

Vlad Gherman- Cannonball-www.youtube.com/watch?v=e1GErqhOIys

Lala Band- Adela Popescu-www.youtube.com/watch?v=YhbCwg8z4lw

Lala Band- Dima- True Colors-www.youtube.com/watch?v=Dvz8Hg5mUIc

Lala Band- Alina Eremia- Singur pe Drum-www.youtube.com/watch?v=uZ6fpT9_xWc

Lala Band- Avem acelasi vis- www.youtube.com/watch?v=YIAheJhMCPQ

Lala Band- Dima- We are the champions-www.youtube.com/watch?v=qDkqz-KP9zg

Lala band- Am invatat sa lupt-www.youtube.com/watch?v=Dka5iP3C9Do
Funda?

| ZmeuricaRozzBombon a răspuns:

Dai funda?

| Andreea_Ionela_1998 a răspuns:

Nu e nimeni pe drum, True colors, We are the champions Funda?