| anonimeea a întrebat:

Cine imi traduce in romana versurile melodiei http://www.youtube.com/watch?v=pNabseUJeio?

Răspuns Câştigător
| TiffanyღBJ a răspuns:

Chiar crezi ca ea poate iubi mai mult decat mine, chiar crezi
Chiar crezi ca ea te poate iubi mai mult decat mine, iubitule stiu ca nu
Pentru ca eu te-am iubit neconditionat, ti-am dat chiar mai mult decat trebuia
Eram in stare sa mor pentru tine pentru ca tu erai mai important pentru mine decat propria mea viata.

In genunchi te implor, In genunchi te implor,
In genunchi te implor, te rog, te rog, nu ma parasi.

Nu o sa cred ca tu chiar vrei cu adevarat sa ma parasesti, doar din cauza ei
Ai uitat prin tot ce am trecut, nu ea era cea care era acolo pentru tine.

Vezi, te-am iubit neconditionat, ti-am dat chiar mai mult decat trebuia
Eram in stare sa mor pentru tine pentru ca tu erai mai important pentru mine decat propria mea viata.

In genunchi te implor, In genunchi te implor,
In genunchi te implor, te rog, te rog, nu ma parasi.

Nu ma parasi, te implor, te iubesc, am nevoie de tine, mor, plang, te implor
Te rog iubeste-ma
Te iubesc, te iubesc, te implor iubeste-ma, te implor, te implor
Te rog nu ma parasi, nu, nu, nu

In genunchi, te implor...

1 răspuns:
| nastasevioleta a răspuns:

Jos in genunchi, te implor nu ma parasi.Tu chiar crezi ca ea te poate iubi mai mult ca mine, chiar crezi asta? Tu chiar crezi ca ea te poate iubi mai mult ca mine? Dragule eu stiu ca nu o va face.Pentru ca te-am iubit, neconditionat, ti-am dat chiar mai mult decat am avut de oferit.As fi murit pentru tine, caci tu erai, pentru mine, mai pretios decat propria-mi viata.
Jos in genunchi, te implor nu ma parasi.
Nu cred ca vrei sa ma parasesti intr-adevar pentru ea.Ai uitat toate lucrurile prin care am trecut impreuna,ea nu era cea care a fost langa tine.
Nu ma parasi,te implor,te iubesc,am nevoie de tine, plang, te implor.Te rog iubeste-ma.Te iubesc, te iubesc, te implor nu ma lasa.