| SinCara a întrebat:

Cine imi traduce si mie aceste versuri in romana va rog, dar nu de pe google traducere...
Dau funda big grin
Make it right

You say you'll know when you really find the one
But it's hard to tell With the damage that's been done
But id like to say that it's your fault
But I know better
Cuz' I'm a fool to think you'll wait around forever

Maybe I Could have loved you
Maybe I could have shown
That I still do care about you
More than you could know
Don't say it's to late to try
To make it right
ohh to make it right
yeah.

I didn't know how good you were for me,
now it's clear,
i'm seeing all that we could be.
And i know that it's my fault
but i'm gonna treat you better,
cause if i had one wish,
you'd be with me forever.

Maybe I Could have loved you
Maybe I could have shown
That I still do care about you
More than you could know
Don't say it's to late to try
To make it right
ohh

is there something i can say
show me how to break it down
so before you walk away
take the time to turn around
listen to it now

Maybe I Could have loved you
Maybe I could have shown
That I still do care about you
More than you could know
Don't say it's to late to try...

Maybe I Could have loved you
Maybe I could have shown
That I still do care about you
More than you could know
Don't say it's to late to try
To make it right.
ohh to make it right.
make it right
gonna make it right.
ohh yeah.

Răspuns Câştigător
| RollShot a răspuns:

Buna SinCara! stiu ca nu am raspuns eu prima dar te rog sa imi dai mie funda ca nu am nici una dar este alegerea ta! uite probabil ceilalti au tradus de pe google dar eu am stat si am tradus din capul meu 10 minute! te rog eu frumos! asta e :Asiguraţi-dreapta pe ea Spui că veţi şti când vă găsi într-adevăr una, dar e greu de spus cu daunele pe care a fost făcut, dar id-ul dori să spun că e vina ta Dar eu ştiu mai bine Cuz "Sunt un prost să crezi că" ll, aşteptaţi în jur de totdeauna Poate aş putea-am iubit

Poate am fi putut arătat că eu nu mai pasa de tine Mai mult decât aţi putea ştiu nu se spune ca e pana la sfarsitul lunii pentru a încerca să facă ohh dreptul de a face dreapta da.

Nu ştiam cât de bine ai fost pentru mine, acum este clar, eu văd tot ceea ce am putea fi. Si stiu ca e vina mea, dar eu te voi trata mai bine, că dacă am avut o dorinţă, ai fi cu mine pentru totdeauna. Poate am putea-am iubit Poate am fi putut arătat că eu nu mai pasa de tine Mai mult decât aţi putea ştiu nu se spune ca e pana la sfarsitul lunii pentru a încerca să facă dreapta ohh

este acolo ceva i se poate spune-mi arate cum sa-l sparga acest lucru înainte de mers pe jos vă faceţi timp pentru a porni în jurul valorii de a asculta-l acum Poate aş putea-am iubit Poate am fi putut arătat că eu nu mai pasa de tine Mai mult decât aţi putea Nu ştiu spune ca e pana la sfarsitul lunii pentru a încerca...

Poate am fi putut iubit Poate am fi putut arătat că eu nu mai pasa de tine Mai mult decât aţi putea ştiu nu se spune ca e pana la sfarsitul lunii pentru a încerca să-l fac dreapta. ohh pentru a face dreapta. face dreapta pe ea o să fac dreapta.ohh da.te pup si sper ca ti.am fostr de folos pa pa

2 răspunsuri:
| música a răspuns:

Buna

Traducerea este urmatoarea :

Tu zici ca vei cunoaste cand cu adevarat vei gasi pe cineva

Dar este greu sa spui Cu suferintele care au fost facute,

Dar as vrea sa spun ca e vina ta

Dar eu stiu mai bine

Caci nu sunt un prost sa gandesc ca tu nu vei astepta mereu pe aici

Poate as fi putut sa te iubesc

Poate as fi putut sa iti arat

Ca inca imi pasa de tine

Mai mult decat tu stii

Nu spune ca e prea tarziu sa incerci

Sa fie mai bine

Ohh sa fie mai bine

Da.

Joe Jonas - "Make it right"

Nu am stiut cat de importanta erai pentru mine

Acum e clar

Am vazut tot ce noi puteam fi

Si stiu ca este vina mea

Dar am sa ma port mai bine cu tine

Caci daca as avea o dorinta

Tu ai fi cu mine pentru totdeauna (mereu)

Poate as fi putut sa te iubesc

Poate as fi putut sa iti arat

Ca imi pasa de tine

Mai mult decat poti sa stii

Nu zice ca e prea tarziu sa incerci

Sa fie mai bine

ohh

Este acolo ceva ce pot spune

Arata-mi cum sa o distrug

Inainte ca tu sa mergi inainte

Lasa timpul sa se reintoarca

Asculta asta acum

Poate as fi putut sa te iubesc

Poate as fi putut sa iti arat

Ca imi pasa de tine

Mai mult decat poti sa stii

Nu zice ca e prea tarziu sa incerci...

Poate as fi putut sa te iubesc

Poate as fi putut sa iti arat

Ca imi pasa de tine

Mai mult decat poti sa stii

Nu zice ca e prea tarziu sa incerci

Sa fie mai bine

ohh sa fie mai bine

Incearca sa fie mai bine

O da.

Succes si numai bine!

| BubuDx a răspuns:

Asiguraţi-dreapta pe ea Spui că veţi şti când vă găsi într-adevăr una, dar e greu de spus cu daunele pe care a fost făcut, dar id-ul dori să spun că e vina ta Dar eu ştiu mai bine Cuz "Sunt un prost să crezi că" ll, aşteptaţi în jur de totdeauna Poate aş putea-am iubit

Poate am fi putut arătat că eu nu mai pasa de tine Mai mult decât aţi putea ştiu nu se spune ca e pana la sfarsitul lunii pentru a încerca să facă ohh dreptul de a face dreapta da.

Nu ştiam cât de bine ai fost pentru mine, acum este clar, eu văd tot ceea ce am putea fi. Si stiu ca e vina mea, dar eu te voi trata mai bine, că dacă am avut o dorinţă, ai fi cu mine pentru totdeauna. Poate am putea-am iubit Poate am fi putut arătat că eu nu mai pasa de tine Mai mult decât aţi putea ştiu nu se spune ca e pana la sfarsitul lunii pentru a încerca să facă dreapta ohh

este acolo ceva i se poate spune-mi arate cum sa-l sparga acest lucru înainte de mers pe jos vă faceţi timp pentru a porni în jurul valorii de a asculta-l acum Poate aş putea-am iubit Poate am fi putut arătat că eu nu mai pasa de tine Mai mult decât aţi putea Nu ştiu spune ca e pana la sfarsitul lunii pentru a încerca...

Poate am fi putut iubit Poate am fi putut arătat că eu nu mai pasa de tine Mai mult decât aţi putea ştiu nu se spune ca e pana la sfarsitul lunii pentru a încerca să-l fac dreapta. ohh pentru a face dreapta. face dreapta pe ea o să fac dreapta. ohh da.

Cam asa se traduce kiss