| chipicao2 a întrebat:

Cine imi zice niste melodii faine? dar nu populara manele rock... delea mai normale laughing thx

Răspuns Câştigător
| Sarah15is a răspuns:

Melodii: e evident ca romanii au talent(tutu adrian), lala band anti drog, every body, alexandra stan one milion, 50 cany shop, lala band doare fiecare clipa..., ai seo te pego, tutu adrian sunt roman deci pot, tutu adrian iubitiva parintii, morandi angel, ti-as fi dat situri cu melodii dar asta inseamna piraterie.

1 răspuns: