| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi zice si mie niste melodi de dragoste(in care sa fie vorba despre distanta intre doua persoane, iubire la distanta)multumesc mult

3 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Every time you go away-Paul Young, Every breath you take-Police, Ain-t no mountain high enough-Diana Ross, From Sarah with love-Sarah Connor, Missing you-Michael Bolton

| BabyPink a răspuns:

C'est la Vie Boys&Adda-Mult prea departe love struck
Superba melodie love struck

| psiholoaga a răspuns:

Pentru ca imi plac finalurile fericite: I drove all night-cindy lauper si I would walk 500 miles-Proclaimers.