| Giulia16 a întrebat:

Cine ma ajuta sa inventez o melodie in engleza?

3 răspunsuri:
| iPetraAnime a răspuns:

One day there was a man
And he actually stole Sam
Sam was my dog
Now it's a frog.
laughinglaughing
bye bye

| AsAndreea03 a răspuns:

Buna Giulia, cred ca ma mai stiihappy Ne jucam noi pe lady popular si etc etc, te ajutam in legatura cu colegele happy. In legatura cu cantecul happy daca vrei sa te ajut, te ajut cu mare drag. happy Daca ai facebook poti sa-mi trimiti un mesaj cu numele tau happy si vb pe chat happy. puup:*

| AnonymousQ666 a răspuns:

Pai te pot ajuta depinde de categoria cantecului (dragoste, prietenie...) daca vrei ajutor da-mi id de mess sau spune-mi cum te numesthi pe facebook(daca ai) big grin sper ca-ti-am fost de ajutor si te voi ajuta in continuare! happy