| ChriSS_7546 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine va rog frumos.Am auzit la radio o melodie gen house, si avea in refren ceva cu"qui sera...". Si as vrea sa o gasesc.Pe unde caut imi da melodia "Que sera sera". Dar nu e aceea deci va rog frumos daca stiti vreo melodie ce contine in refren cuvantul "Qui sera"va rog dati'mi si mie link sau spuneti-mi macar cine o canta sau cum se numeste melodia.Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| anonymus12345 a răspuns:

Yarabi - El sela?

6 răspunsuri:
| Marcelino a răspuns:

Cam putine versuri sti dar stiu o melodie frumoasa de genul asta.
Narcotic Sound ft. Delia-Dulce

| ChriSS_7546 explică:

De fapt nu era pentru mine si pentru un prieten darlaughingsia adus aminte inainte ca de fapt se numea"el sela"varianta remixrolling on the floordar oricum "iulia"a dat raspunsul corect.Mersi oricumhee hee

| sfdshsnsa a răspuns:

Alors on danse?

| ioana999999 a răspuns:

Pai este que sera pentru ca la mijloc este house intra pe trillulilu la que sera sera