| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa gasesc melodiile acestea? (sa le downloadez)

florencia bertotti - no te importa

florencia bertotti - Mi enemigo conmigo

florencia bertotti - ¡Qué sensación!

florencia bertotti - 4, 3, 2, 1

florencia bertotti - Arriba las ilusiones

florencia bertotti - Es un lio

florencia bertotti & frederico amador - te amo mas

Va rog mult! Dau fundita! puppy dog eyes puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| ahlrh a răspuns:

Am oferit eu cateva melodii de ale ei.
pe blogul meu: http://haispune.blogspot.com/2010/12/generatia-nini-florencia-bertotti.html

Melodiile oferite:
NiNi - No Te Importa
NiNi - Mi enemigo conmigo
NiNi - Eso no se hace
NiNi - Te Amo Mas
NiNi - 4, 3, 2, 1

Sper ca sunt bune.
P. S: Se afla putin mai jos in articol linkurile de download.
Trebuie sa dai click pe numele lor!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intri pe Fisierulmeu.ro si scrii melodii Florencia Bertotti. Mult succes!

Răspuns utilizator avertizat
| Lixus a răspuns:

Le am pe toate dai funda ti le dau pe mess messul meu e alex_bia10 la ceilalti care vor vi le dau eu
Un BUUZZZ

| Ella_8547 a răspuns:

Poti sa dai pe youtube si scrii ce melodie vrei tu, copiezi linkul si pui pe o alta pagina de internet si scrii:youtube to mp3.

Sper ca te -am ajutat!

| gabi_3508 a răspuns:

Gabiiii eu iti zic doar asta :daca ai id de mess bagama pe mine in lista si iti trimit eu niste melodi.Id-ul meu e:ELENASCUMPIKA23@yahoo.com.Cu litere mari. Sper ca te-am ajutat cu ceva oentru ca si eu caut acum melodia :Nini - Te amo mas.Pentru ca imi place multbig grin