| laurika890 a întrebat:

Cine mai e fan adam lambert si vrea sa vb pe mess? Sa imi lase ID'ul pe privatwinking

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt fan dar imi place o sngura melodie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt gay si te rog daca ai id lui sa mi-l dai te rog frumos*******

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt mare fana imi plac ochi lui

Răspuns utilizator avertizat
| MunecaChucky a răspuns:

Nus fana dar imi plac melodiile lui si imi place foarte mult cum arata:X

| adaaax a răspuns:

Eu sunt fana[love struck].

| xdDx a răspuns:

Eu suny mare fana :X:X:X il ador...:X:X:X pot sa zic ca is nebuna dupa el a si mai asta gay de p'aci nu cred ca s-ar uita adam la tine rolling on the floor da ma rog...

| supercoolgirl2011 a răspuns:

Eu sunt un fel de fan da nu inebunita dupa el e un om normal ca toti ceilalti si eu am eflat de el de la o colega imi place cum canta si cum arata