| Yamx a întrebat:

Cine merge la concertul lui Lady Gaga?

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Persoane cu o cultura muzicala, desavarasita, care-i inexistenta si in general, pizdute si pufani mai mici de 18 ani, iar cand trec de 18 ani, fanii chestiei ce canta maine seara sunt oite spalate pe creier, fara dram de personalitate.Nu stiu altii cum sunt, da' eu mi-as pune pielea la bataie pentru un atac frumos la concert. Vreo 70-80 cred ca as elimina.Merita din plin! Instig!

4 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Nici eu nu merg, nu imi place de ea ...nici cum se imbraca, nici cum canta

| Elvina a răspuns:

Eu nu.

Răspuns utilizator avertizat
| LaNaibaa a răspuns:

Nu merg! imi cheltui banii degeaba...