| LoveMusic a întrebat:

Cine poate sa imi decupeze o melodie sa ramana doar un refren? Melodia Nicolae si Nicoleta Guta - Hai sa mergem. Nu-mi place decat refrenul. Cine poate, sa-mi raspunda la intrebare cu mesajul "Eu" si sa adauge id a_little_princess007@yahoo.com - Ii trimit eu melodia. Insa sa o decupeze, sa ramana din ea doar "Hai sa mergem, sa mergem, si de-acasa s-o stergem, sa fugim amandoi, nimeni sa nu dea de noi." Atat sa zica o data Nicoleta, si gata. Multumesc kiss

4 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Hai ca te ajut, dar sa imi trimiti melodia ca nu am asa ceva pe calculator.

| Blablabla21 a răspuns:

Uite, scuze ca nu e chiar raspunsul pe care l`ai vrut dar poti face asta si singura happy ia de pe google un program de scurtat muzicawinking Bafta love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O poti decupa cu Nero WaveEditor.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apasa click dreapta pe melodie si apasa pe cut.