| Xander13 a întrebat:

Cine poate sa imi traduca versurile la melodia asta http://lyricstranslate.com/ro/Red-Hot-Chili-Peppers-Snow -Hey-Oh-lyrics.html

2 răspunsuri:
| Metalista a răspuns:

Vino să decidă că lucrurile pe care le-am incercat au fost în viața mea doar pentru a obține de mare pe.
Când stau singur, vin obține un pic cunoscut
Dar am nevoie de mai mult decât mine de data asta.
Pasul de la drumul spre mare la cer, și eu cred că ne bazăm pe
Când l-am pune pe, vin să să-l joace pe
Toată viața mea să se sacrifice.

Hei oh... ascultă ce-ți spun oh
Am ta hei oh, acum ascultă ce-ți spun oh

Când voi ști că eu chiar nu pot merge
Pentru a bine o dată mai mult - timp pentru a decide cu privire la.
Ei bine, mă omoară, atunci când voi vedea într-adevăr, tot ce am nevoie să te uiți în interior.
Vino să credem că mai bine nu plec înainte de a mă șansa mea de a merge,
Ei bine, mă omoară, ceea ce nu am cu adevărat nevoie - tot ce am nevoie să te uiți în interior.

Hei oh... ascultă ce-ți spun oh
Întoarce-te și hei oh, uita-te la ceea ce spun oh

Mai văd mai puțin știu
Cu atât mai mult îmi place să lăsați-l să meargă - Hey Oh, woah...
Adânc sub capacul de altă minune perfect unde e atât de albă ca zăpada,
În cele din urmă împărțit de un cuvânt atât de nehotărât și nu ai unde să meargă;
INTRE capacul de altă minune perfectă și este atât de albă ca zăpada,
Rularea prin domeniul în care toate piesele mele vor fi ascunse și nu ai unde să meargă.

Ho!

Sa dus să coboare la amendarea pentru un prieten de-al canalelor care au defalcate.
Acum ai adus vorba, o voi suna - doar să te aud cânta.
Pasul de la drumul spre mare la cer, și eu nu credem ceea ce ne bazăm pe,
Când l-am pune pe, vin să să-l joace pe
Toată viața mea să-și sacrifice

Hei oh... ascultă ce-ți spun oh
Am ta hei oh... ascultă ce-ți spun oh

Mai văd, mai puțin eu știu
Cu atât mai mult îmi place să lăsați-l să meargă - Hey Oh, woah...
Adânc sub capacul de altă minune perfect unde e atât de albă ca zăpada.
În cele din urmă împărțit de un cuvânt atât de nehotărât și nu au unde să meargă
INTRE capacul de altă minune perfecte în cazul în care este atât de albă ca zăpada
Rularea prin domeniul în care toate piesele mele vor fi ascunse și nu ai unde să meargă.

I-am spus hei hei Da, da, spune dragostea mea acum.
Hei, hei Da, da, spune dragostea mea acum.

Adânc sub capacul de altă minune perfect unde e atât de albă ca zăpada,
In sfarsit împărțit de un cuvânt atât de nehotărât și nu ai unde să meargă.
Adânc sub capacul de altă minune perfect unde e atât de albă ca zăpada...
Rularea prin domeniul în care toate piesele mele vor fi ascunse și nu ai unde să meargă.

Am spus Hey Oh, da Oh, da... spune dragostea mea acum
Hei, da, da... Oh, da.

http://versuri-traduse.com/......my-finale/

| EliKcb a răspuns:

Melodia e despre cocaina, daca prin "traducere" nu te refereai neaparat din engleza in romana laughing